СМА СІ ДЖИ ЕМ ШИППІНГ ЕДЖЕНСІЗ УКРАЇНА

Новини


networking intermediation services cma cgmDownload the CMA CGM Mobile App


OCEAN ALLIANCE

CMA CGM Group, світовий лідер у галузі морського транспорту, із задоволенням оголошує про початок продукту «Ocean Alliance Day Four». Продукт Ocean Alliance Day 4 посилює позиції CMA CGM, надаючи ще кращі послуги та оновлення для клієнтів Групи, відповідно до стратегії орієнтації на клієнтів. Детальніше за посиланням...

Asia Med 4 Service Offer

Про агентство

СМА Сі Джи Ем Шиппінг Едженсіз Україна є лінійним агентом СМА CGM Group - третьої за розміром компанії з контейнерних перевезень у світі.

СМА Сі Джи Ем Шиппінг Едженсіз Україна має 4 відділення в Україні з головним офісом в Одесі і регіональними філіями в ключових ділових та промислових центрах - Києві, Дніпрі та Харкові.

Odessa

Наші послуги:

Лінійні сервіси - забезпечення сполучення України з усіма світовими напрямками перевезень за допомогою надійної мережі прямих і фідерних сервісів.

Детальніше про наші сервіси ви можете дізнатися на сторінці Локальні сервіси .


Інтермодальні послуги

Ми надаємо повний комплекс послуг з доставки вантажів "від двері до двері", повністю інтегрований з основними лінійними сервісами CMA CGM.

Деталі - на сторінці Інтермодальні послуги .


Перевезення негабаритних вантажів - пропонуєио індивідуальні рішення для транспортування негабаритних, нестандартних та великовантажних об'єктів.

Деталі - на сторінці Локальні сервіси .


Електронна комерція / eCommerce

Запрошуємо вас приєднатися до нашого порталу eCommerce 24/7, де після реєстрації Ви зможете користуватися нашими онлайн послугами з метою розміщення букінгів, подання інструкцій відправника, коректування / друкування коносаментів, відстеження Ваших відправлень та ін.

eCommerce Presentation Ukraine


Наші контакти:

вул. Буніна 10, 5-й поверх

Одеса 65026

Україна

Тел. +38 048 777 73 33

Факс +38 048 784 78 47

Mailoda.sales@cma-cgm.com

Контакти СМА Сі Джи Ем Шиппінг Едженсіз Україна

Перелік святкових днів в Україні


Ваша думка дуже важлива для нас

MailЗалишіть ваш відгук про роботу агентства

Розклад

Розклад відправлення та прибуття для даної країни

Переглянути розклад